loading...
ابزارها قالب
تبلیغات
تبلیغات ارزان و پربازدهتبلیغات ارزان و پربازده
آخرین ارسال های انجمن
حمیدرضا بازدید : 2010 شنبه 16 خرداد 1394 نظرات (0)

این ابزار یکی از کاربردی ترین ابزارهای وب است. شما می توانید به تعداد بسیار زیادی ، نمونه هایی از این ابزار را در اینترنت مشاهده کنید. تا به حال سایت های زیادی هم این ابزار را به کاربران خود ارائه داده اند. اما این ابزار تفاوت هایی دارد. ابزار های دیگر دارای یک سری جملات از پیش تعیین شده می باشند که به صورت تصادفی بعد از هر بار رفرش صفحه نمایش داده می شوند. اما در این ابزار شما می توانید هر جمله ای را که دوست دارید به صورت تصادفی به کاربران خود نمایش دهید. همچنین 45جمله ی پیشفرض هم در این ابزار وجود دارد که شما اگر خواستید می توانید آن ها را نیز فعال کنید. این ابزار می تواند کاربرد های زیادی داشته باشد. نه تنها در نمایش جملات بزرگان بلکه در خوش آمد گویی به کاربران ، تبریک های مختلف ، جک و ...

همچنین این ابزار این امکان را به شما می دهد که اگر خواستید به جای فعال کردن گزینه ی "تغییر با رفرش صفحه" ، زمانی را به ثانیه مشخص کنید تا بعد از گذشت آن زمان متن نوشته یک بار تغییر کند.

برای افراد حرفه ای تر هم این امکان ایجاد شده است که هر گونه استایلی که می خواهند به جعبه ی نمایش متن خود بدهند. اما پیشنهاد می کنم اگر با کد های Css آشنایی ندارید ، قسمت مربوط به مشخص کردن شیوه ی نمایش ابزار را تغییر ندهید.

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

برای مشاهده ی کدساز به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 2540 جمعه 14 فروردین 1394 نظرات (3)

این ابزار به درخواست یکی از کاربران در سایت قرار داده شده است.

 

بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها برای این که باعث شوند بازدید کننده ی آن ها ، تعداد بشتری کلیک روی صفحه داشته باشد از روش های مختلفی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از پنجره های شنارو یا باز شونده است که کاربر را مجبور می کند بعد از وارد شدن به صفحه ، روی آن کلیک کند تا آن را ببندد. این امر دو فایده دارد. یکی این که باعث افزایش تعداد کلیک های صفحه و در نتیجه ی آن افزایش رتبه ی سایت می شود. و دوم این که ، اگر پاپ آپی موجود باشد ، باز خواهد شد. این ابزار قابلیت نوشتن متن انگلیسی و فارسی را با ظاهری متفاوت دارد.

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها
حمیدرضا بازدید : 1980 جمعه 15 اسفند 1393 نظرات (0)

این مطلب هم مانند دو مطلب قبل در موضوع عید نوروز است. این عید ارزشمند بر همه مبارک.

شما با استفاده از این ابزار می توانید تصویری را در گوشه های بالای صفحه ایجاد کنید که در این تصویر ها عید به بازدیدکنندگان تبریک گفته می شود.

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و مشاهده ی نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 2514 پنجشنبه 14 اسفند 1393 نظرات (1)

از آن جایی که فرا رسیدن عید نوروز سال 1394 نزدیک است ، در این چند روز سعی کردم که چند ابزار در این موضوع برای شما قرار دهم. امیدوارم استفاده کافی را ببرید.

این ابزار هم یکی از ابزار هایی است که به مناسبت نزدیکی عید نوروز برای شما کاربران قرار داده شده است. شما با استفاده از این ابزار می توانید تصاویری را در پایین سمت چپ و راست صفحه ایجاد کنید که عید را به بازدید کنندگان شما تبریک می گوید.

 

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد به ادامه ی مطلب بورید.

حمیدرضا بازدید : 2413 پنجشنبه 14 اسفند 1393 نظرات (0)

پیشاپیش عید همه ی کاربران را تبریک میگویم. امیدوارم سال خوب و خوش را داشته باشید. همان طور که می دانید ، نوروز سال 1394 نزدیک است و روز به روز حال و هوای همه جا به شکل و شمایل عید نزدیک تر می شود. در این بین خیلی از صاحبان وبلاگ ها و سایت ها نیز سعی می کنند تا وبلاگی یا سایتی با رنگ و بوی عید داشته باشند و به گونه ای فرا رسیدن عید را به همه یاد آوری کنند. شما نیز می توانید با استفاده از این ابزار ، روزشمار نوروز را در وبلاگ یا سایت خود داشته باشید و فرار رسیدن عید را ، لحظه به لحظه ، به کاربرانتان یاد آوری کنید. پیام آمدن عید را به کاربران خود عیدی بدهید.

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و دیدن نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1404 سه شنبه 22 مهر 1393 نظرات (0)

حتما شما هم تا به حال وارد وبلاگ ها یا سایت هایی شده اید که در کناره های صفحه پیغامی برای عضویت مهمان نمایش داده می شود. ما در این مطلب ابزاری را در اختیار شما می گذاریم که همین امکان را به وبلاگ یا سایت شما می دهد. این ابزار می تواند باعث افزایش تعداد اعضای وبلاگ شما بشود ، زیرا کاربر بعد از ورود به صفحه ی سایت شما به سرعت با این پیغام مواجه می شود و جذب آن می شود. در این ابزار امکانی هم وجود دارد که باعث چشمک زدن ابزار در بالا ، چپ صفحه می شود و جذابیت آن را بیشتر می کند. شما وقتی به کدساز این مطلب رفتید باید آدرس صفحه ی تماس با مای خود را وارد کنید و متنی برای نمایش در پیغام بنویسید و با فعال یا غیر فعال کردن بعضی موارد کد خود را دریافت کنید. نمونه هم در کدساز وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

از آنجایی که این ابزار به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد از شما خواهشمندیم که کپی رایت ها را پاک نکنید تا زحمات ما بی فایده نبوده باشد.

 

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

 برای دریافت کد و مشاهده ی توضیحات بیشتر به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 921 شنبه 22 شهریور 1393 نظرات (0)

 در این مطلب شما می توانید کدی را دریافت کنید که با قرار دادن آن در وبلاگ یا سایت شما ، هنگام ورود کاربر به وبلاگ ، پیامی را مشاهده می کند که به شکلی زیبا در بین تعدادی ستاره از بالای صفحه به پایین می ریزند و بعد از این که ستاره ها به پایین ستاره رسیدند ، این عمل دوباره تکرار نمی شود تا کاربر خسته نشود. خیلی از ابزار ها هستند که این کار را مداوم انجام می دهند و این امر باعث می شود که کاربران از وبلاگ یا سایت خسته شوند و یا کامپیوتر های قدیمی قادر به اجرای مداوم آن ها نباشند و بعد از مدتی هنگ کنند.

در این ابزار از دو نوع تصویر ستاره استفاده شده است. یکی کمی مایل و دیگری کاملا مستقیم. یکی از ویژگی های مهم این ابزار این است که شما می توانید تعداد ستاره ها را مشخص کنید  ؛ می توانید وفنت پیام را به چندین فونت متفاوت تبدیل کنید. بعد از این که فونتی را انتخاب کنید فایل فونت برای کاربر از روی اینترنت لود می شود و لازم نیست آن فونت را روی دستگاه خود داشته باشد. شما همچنین می توانید در این ابزار رنگ ها و حالت های نوشتن را عوض کنید و در واقع حالتی کاملا اختصاصی برای خود ایجاد کنید که با تمام حالت های دیگر کاربران متفاوت باشد.

!! توجه داشته باشید که به دلیل یک سری اشکالات در نوشتن کد های این ابزار شما ممکن است ستاره ها را به جای این که به صورت پخش ببینید ، همه را در سمت چپ یا راست صفحه مشاهده کنید. برای رفع این مشکل باید در اولین خط کد های قالب وبلاگتان به دنبال <!DOCTYPE بگردید و کد آن را به طور کامل پاک کنید تا این مشکل برطرف شود. اگر بعد از پاک کردن این کد مشکلی در قالب وبلاگ شما ایجاد شد باید کد را برگردانید. !!

  قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و یا مشاهده ی توضیحات بیشتر و نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1834 یکشنبه 26 مرداد 1393 نظرات (0)

شما می توانید از این مطلب کد زیبا سازی بسیار زیبایی را دریافت کنید. این مطلب به شما پیشنهاد می شود. حتما از آن استفاده کنید. این کد به گونه ای زیبا طراحی شده است. بعد از قرار داده شدن آن در وبلاگ شما ، با ورود کاربر به وبلاگ شما ، تعدادی گل از بالای صفحه به سمت پایین می ریزند که در بین آن ها پیام خوش آمد گویی شما (یا هر پیام دیگری) هم به سمت پایین می افتد.

از ویژگی های ساختاری این کد باید به کم حجم بودن آن نسبت به کد های زیباساز دیگر اشاره کرد. البته از آن جایی که این کد با انیمیشن زیادی سر و کار دارد ، هنگام اجرای آن سرعت کامپیوتری کمی دچار مشکل می شود. اما برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد و آن این که شما می توانید تعداد گل ها را مشخص کنید و با کم کردن آن ها این مشکل را برطرف کنید.

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

  برای دیدن نمونه اینجا کلیک کنید

 

برای مشاهده ی توضیحات بیشتر و دریافت کد به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1831 شنبه 18 مرداد 1393 نظرات (3)

خیلی از وبلاگ نویسان و سایت سازان هستند که می خواهند مطلبی را به کاربران خود یاد آور شوند. (مثلا: نظر گذاشتن ، ....) برای انجام این کار راه های زیادی وجود دارد. یکی از آن ها استفاده از نمایش پیغام در هنگام ورود به صفحه است که می توانید آن را از اینجا به دست آورید.

اما این روش ها مشکلاتی دارد. برای مثال بعضی ها باعث اذیت شدن کاربر می شود. چون به دفعات زیاد تکرار می شود. بعضی ها هم که تنها در یک صفحه نمایش داده می شود نمی تواند موضوع مورد نظر را به کاربرانی که مستقیما وارد صفحات دیگر می شوند گوشزد کند. اما این ابزاری که شما می توانید در این مطلب آن را دریافت کنید ، هیچ یک از این مشکلات را ندارد. این حالت به شکلی است که متنی متحرک و کم حجم در گوشه ی بالای صفحه نمایش داده می شود که قابل بسته شدن هم نیست. این حالت می تواند کمک کند تا شما پیامی را مستقیما و بدون این که کاربر خود را خسته کنید به او بدهید.

همان طور که می توانید در تصویر مشاهده کنید ، این طرح بسیار زیبا و ساده است. یکی از ویژگی های این حالت این است که ، وقتی کاربر موس خود را روی پیام مدیر می برد ، تصویری در گوشه ی پیام مدیر باز می شود که بعد از کلیک بر روی آن کاربر می تواند به مدیر ایمیل ارسال کند.

فقط خواهشمندیم برای حمایت از ما هم که شده کپی رایت ها را پاک نکنید. البته جدا از این که این کار ، کار غیر اخلاقی ، غیر قانونی و غیر شرعی ای است.

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

  برای مشاهده ی نمونه اینجا کلیک کنید.

برای دریافت کد و به دس  آوردن اطلاعات بیشتر به ادامه ی مطلب بروید.
 

حمیدرضا بازدید : 1127 شنبه 04 مرداد 1393 نظرات (1)

این مطلب ممکن است نیاز خیلی از شما ها را برطرف کند. حتما تا به حال وارد سایت هایی شده اید که در هنگام ورود به آن ها یک پیغام نمایش داده می شود. این پیغام دو امتیاز دارد. یکی این که وقتی این پیغام نمایش داده می شود ، کاربر در حال مشاهده ی هر صفحه ای که باشد ، به صورت خودکار روی سایت شما می آید و این باعث توجه او به سایت یا وبلاگ شما می شود. یک ویژگی دیگر این ابزار این است که شما می توانید اگر خواستید آدرسی از سایت یا وبلاگ خود وارد کنید تا پیغام تنها هنگامی نمایش داده شود که کاربر وارد آن صفحات شود. مثلا اگر پیغام ، پیغام خوش آمد گویی است ، شما می توانید با وارد کردن آدرس صفحه ی اصلی سایت یا وبلاگ خود کاری کنید که حتی اگر کد در تمام صفحات سایت شما هم قرار گیرد تنها در صفحه ی اصلی نمایش داده شود. این حالت باعث می شود کاربر از پیغام تکراری خسته نشود. همچنین اگر منظور شما استفاده از این پیغام برای کاری به غیر از خوش آمد گویی است می توانید کاری کنید که پیغام تنها در یک صفحه ی مدنظر شما نمایش داده شود.

فقط خواهشمندیم برای حمایت از ما هم که شده کپی رایت ها را پاک نکنید. البته جدا از این که این کار ، کار غیر اخلاقی و غیر قانونی ای است.

برای مشاهده ی توضیحات بیشتر و دریافت کد به ادامه ی مطلب بروید.

ابزارهای خاص
جعبه ی پیوند لینک کوتاه کن رایگان ارزیابی آنلاین سایت و وبلاگ به صورت رایگان
تبلیغات
تبلیغات ارزان و پربازدهتبلیغات ارزان و پربازده
تبلیغات متنی
درباره ما
لوگوی ابزارها قالب
سایت ابزارها قالب برای خاص بودن آفریده شده است. به امید این که خاص ترین باشیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • تبلیغات
  تبلیغات ارزان و پربازدهتبلیغات ارزان و پربازده

  آمار سایت
 • کل مطالب : 215
 • کل نظرات : 269
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 3275
 • آی پی امروز : 117
 • آی پی دیروز : 276
 • بازدید امروز : 636
 • باردید دیروز : 1,428
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 13
 • بازدید هفته : 7,910
 • بازدید ماه : 31,905
 • بازدید سال : 73,474
 • بازدید کلی : 2,036,529
 • کدهای اختصاصی
  یادبود 175 شهید غواص
  یادبود 175 شهید غواص