loading...
ابزارها قالب
تبلیغات
تبلیغات ارزان و پربازدهتبلیغات ارزان و پربازده
آخرین ارسال های انجمن
حمیدرضا بازدید : 2317 جمعه 29 اسفند 1393 نظرات (1)

حتما شما هم تا به حال به نام های کاربری درخشان بعضی از انجمن ها دقت کرده اید. در رزبلاگ امکانی وجود دارد که شما می توانید برای اعضای گروه های مشخصی این حالت را ایجاد کنید و رنگ خاصی به آن اختصاص دهید. به درخواست یکی از کاربران ، که در انجمن مطرح شد ، ابزاری برای ایجاد نام های کاربری درخشان در انجمن های رزبلاگ ایجاد کردیم. تفاوت این ابزار با امکان رزبلاگ این است که تمام نام های کاربری (چه عضو گروه های خاص ، چه به غیر از آن) چنین حالتی به خود می گیرند. البته نه فقط نام های کاربری ، بلکه تمام لینک هایی که به صفحه ای از نام کاربری شخصی پیوند می دهند. شما می توانید نمونه ای از این حالت را در صفحه ی اصلی انجمن همین سایت مشاهده کنید. تصویری از این ابزار نیز در ادامه ی مطلب وجود دارد.

این ابزار می تواند دو فایده داشته باشد: یکی این که باعث زیبایی انجمن می شود و دوم این که باعث می شود لینک نام های کاربری به خوبی مشخص باشند.

قابل اجرا در:

 • رزبلاگ

برای مشاهده ی تصویری از ابزار و دریافت کد به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 2886 پنجشنبه 21 اسفند 1393 نظرات (2)

حتما شما هم خیلی دنبال چنین ابزاری گشته اید. تغییر دادن اسکرول بار صفحه به وسیله ی کد های css به گونه ای که با همه ی مرورگر ها سازگاری داشته باشد ، کار نسبتا وقتگیر و سختی است. شما می توانید با استفاده از این ابزار همان حالتی که دوست دارید اسکرول بار صفحه ی شما داشته باشد را ایجاد کنید. در اصل شما با معلوم کردن آی دی یا نام تگی از صفحه ی خود معلوم می کنید که اسکرول بار آن قسمت از صفحه به شکل دلخواه شما تغییر کند. برای معلوم کردن آی دی ، کلس یا نام تگ مورد نظر خود باید اطلاعاتی درباره ی طرز کار با کد های css داشته باشید. اگر از این کد درست استفاده شود ، با تمام مروگر ها سازگاری خواهد داشت.

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1681 یکشنبه 17 اسفند 1393 نظرات (0)

حتما تا به حال تصاویری را در بعضی وبلاگ ها و سایت ها دیده اید که با هر بار رفرش صفحه عوض می شوند و عکس جدیدی را نمایش می دهند. در این مطلب شما می توانید کدی را دریافت کنید که چنین امکانی را در وبلاگ یا سایت شما ایجاد می کند و کاربران می توانند با هر بار رفرش کردن صفحه عکس جدیدی را ببینند.

از ویژگی های مهم این ابزار که یک مزیت نسبت به ابزار های مشابه آن به شمار می رود این است که شما می توانید انواع کیفیت ها و اندازه ها را برای تصویر خود معین کنید. شما می توانید با پایین آوردن کیفیت عکس ، کاری کنید که در سرعت بارگزاری صفحه ی شما تغییر چندانی ایجاد نشود و یا با مشخص کردن اندازه ی تصویر می توانید آن را متناسب با قسمت های مختلف وبلاگ یا سایت خود داشته باشید.

امکان استفاده ی چند باره از این ابزار در یک صفحه وجود دارد.

در این ابزار 20 تصویر به تصادف انتخاب می شوند. اگر تصویر زیبایی دارید برای ما ارسال کنید تا تعداد این تصاویر را بیشتر کنیم.

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و مشاهده ی نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1980 جمعه 15 اسفند 1393 نظرات (0)

این مطلب هم مانند دو مطلب قبل در موضوع عید نوروز است. این عید ارزشمند بر همه مبارک.

شما با استفاده از این ابزار می توانید تصویری را در گوشه های بالای صفحه ایجاد کنید که در این تصویر ها عید به بازدیدکنندگان تبریک گفته می شود.

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و مشاهده ی نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 2514 پنجشنبه 14 اسفند 1393 نظرات (1)

از آن جایی که فرا رسیدن عید نوروز سال 1394 نزدیک است ، در این چند روز سعی کردم که چند ابزار در این موضوع برای شما قرار دهم. امیدوارم استفاده کافی را ببرید.

این ابزار هم یکی از ابزار هایی است که به مناسبت نزدیکی عید نوروز برای شما کاربران قرار داده شده است. شما با استفاده از این ابزار می توانید تصاویری را در پایین سمت چپ و راست صفحه ایجاد کنید که عید را به بازدید کنندگان شما تبریک می گوید.

 

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد به ادامه ی مطلب بورید.

حمیدرضا بازدید : 2413 پنجشنبه 14 اسفند 1393 نظرات (0)

پیشاپیش عید همه ی کاربران را تبریک میگویم. امیدوارم سال خوب و خوش را داشته باشید. همان طور که می دانید ، نوروز سال 1394 نزدیک است و روز به روز حال و هوای همه جا به شکل و شمایل عید نزدیک تر می شود. در این بین خیلی از صاحبان وبلاگ ها و سایت ها نیز سعی می کنند تا وبلاگی یا سایتی با رنگ و بوی عید داشته باشند و به گونه ای فرا رسیدن عید را به همه یاد آوری کنند. شما نیز می توانید با استفاده از این ابزار ، روزشمار نوروز را در وبلاگ یا سایت خود داشته باشید و فرار رسیدن عید را ، لحظه به لحظه ، به کاربرانتان یاد آوری کنید. پیام آمدن عید را به کاربران خود عیدی بدهید.

قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و دیدن نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 2211 جمعه 28 شهریور 1393 نظرات (2)

این کد زیباساز با یک لینک که شما می توانید آن را در هر جای وبلاگ یا سایت خود قرار دهید ، بازدید کننده را به یک پنجره ی جدید که در آن برگه ی یادداشتی وجود دارد منتقل می کند.

این ابزار فعلا بسیار ساده و بدون امکانات جانبی است. اما در آینده شما باید منتظر کد های زیباساز جدیدتری باشید که در آن ها انواع حالت های مثل تغییر رنگ متن و حالت متن نیز وجود داشته باشد. اگر طرح جالبی درباره ی این ابزار به ذهن شما رسید حتما آن را در نظرات این مطلب به ما منتقل کنید تا در ابزار های بعدی از آن ها استفاده کنیم.

این ابزار بسیار کم حجم است که این موضوع به بارگزاری صفحه هیچ تاثیری نمی گذارد و باعث کند شدن آن نمی شود.

  قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای مشاهده ی ابزار و قرار دادن آن در وبلاگ یا سایت خود به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 921 شنبه 22 شهریور 1393 نظرات (0)

 در این مطلب شما می توانید کدی را دریافت کنید که با قرار دادن آن در وبلاگ یا سایت شما ، هنگام ورود کاربر به وبلاگ ، پیامی را مشاهده می کند که به شکلی زیبا در بین تعدادی ستاره از بالای صفحه به پایین می ریزند و بعد از این که ستاره ها به پایین ستاره رسیدند ، این عمل دوباره تکرار نمی شود تا کاربر خسته نشود. خیلی از ابزار ها هستند که این کار را مداوم انجام می دهند و این امر باعث می شود که کاربران از وبلاگ یا سایت خسته شوند و یا کامپیوتر های قدیمی قادر به اجرای مداوم آن ها نباشند و بعد از مدتی هنگ کنند.

در این ابزار از دو نوع تصویر ستاره استفاده شده است. یکی کمی مایل و دیگری کاملا مستقیم. یکی از ویژگی های مهم این ابزار این است که شما می توانید تعداد ستاره ها را مشخص کنید  ؛ می توانید وفنت پیام را به چندین فونت متفاوت تبدیل کنید. بعد از این که فونتی را انتخاب کنید فایل فونت برای کاربر از روی اینترنت لود می شود و لازم نیست آن فونت را روی دستگاه خود داشته باشد. شما همچنین می توانید در این ابزار رنگ ها و حالت های نوشتن را عوض کنید و در واقع حالتی کاملا اختصاصی برای خود ایجاد کنید که با تمام حالت های دیگر کاربران متفاوت باشد.

!! توجه داشته باشید که به دلیل یک سری اشکالات در نوشتن کد های این ابزار شما ممکن است ستاره ها را به جای این که به صورت پخش ببینید ، همه را در سمت چپ یا راست صفحه مشاهده کنید. برای رفع این مشکل باید در اولین خط کد های قالب وبلاگتان به دنبال <!DOCTYPE بگردید و کد آن را به طور کامل پاک کنید تا این مشکل برطرف شود. اگر بعد از پاک کردن این کد مشکلی در قالب وبلاگ شما ایجاد شد باید کد را برگردانید. !!

  قابل اجرا در:

 • تمام سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و یا مشاهده ی توضیحات بیشتر و نمونه به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1691 سه شنبه 04 شهریور 1393 نظرات (2)

 حتما شما هم تا به حال وارد سایت ها یا وبلاگ هایی شده اید که حالت نمایش alt یا title آن ها با دیگر سایت ها و وبلاگ ها متفاوت است. title , alt دو خاصیت در html هستند که هر مرورگر برای آن طرز نمایش خاصی دارد. اما خیلی ها این حالت پیشفرض مرورگر را نمی پسندند. اگر شما هم از این افراد هستید می توانید با استفاده از این ابزار برای وبلاگ یا سایت خود هر نوع tooltip که می خواهید ایجاد کنید. این ابزار امکان ایجاد انواع حالت ها و رنگ ها را برای انواع ویژگی ها دارد (مثلا: تغییر سایه ، متن ، خط حاشیه ، رنگ پس زمینه و ...). شما به راحتی می توانید با استفاده از ابزار هر حالتی را که دوست دارید برای تولتیپ خود ایجاد کنید.

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

برای دریافت کد و مشاهده ی توضیحات بیشتر به ادامه ی مطلب بروید.

حمیدرضا بازدید : 1834 یکشنبه 26 مرداد 1393 نظرات (0)

شما می توانید از این مطلب کد زیبا سازی بسیار زیبایی را دریافت کنید. این مطلب به شما پیشنهاد می شود. حتما از آن استفاده کنید. این کد به گونه ای زیبا طراحی شده است. بعد از قرار داده شدن آن در وبلاگ شما ، با ورود کاربر به وبلاگ شما ، تعدادی گل از بالای صفحه به سمت پایین می ریزند که در بین آن ها پیام خوش آمد گویی شما (یا هر پیام دیگری) هم به سمت پایین می افتد.

از ویژگی های ساختاری این کد باید به کم حجم بودن آن نسبت به کد های زیباساز دیگر اشاره کرد. البته از آن جایی که این کد با انیمیشن زیادی سر و کار دارد ، هنگام اجرای آن سرعت کامپیوتری کمی دچار مشکل می شود. اما برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد و آن این که شما می توانید تعداد گل ها را مشخص کنید و با کم کردن آن ها این مشکل را برطرف کنید.

قابل اجرا در:

 • همه ی سایت ها و وبلاگ ها

  برای دیدن نمونه اینجا کلیک کنید

 

برای مشاهده ی توضیحات بیشتر و دریافت کد به ادامه ی مطلب بروید.

ابزارهای خاص
جعبه ی پیوند لینک کوتاه کن رایگان ارزیابی آنلاین سایت و وبلاگ به صورت رایگان
تبلیغات
تبلیغات ارزان و پربازدهتبلیغات ارزان و پربازده
تبلیغات متنی
درباره ما
لوگوی ابزارها قالب
سایت ابزارها قالب برای خاص بودن آفریده شده است. به امید این که خاص ترین باشیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • تبلیغات
  تبلیغات ارزان و پربازدهتبلیغات ارزان و پربازده

  آمار سایت
 • کل مطالب : 215
 • کل نظرات : 269
 • افراد آنلاین : 9
 • تعداد اعضا : 3275
 • آی پی امروز : 114
 • آی پی دیروز : 276
 • بازدید امروز : 605
 • باردید دیروز : 1,428
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 13
 • بازدید هفته : 7,879
 • بازدید ماه : 31,874
 • بازدید سال : 73,443
 • بازدید کلی : 2,036,498
 • کدهای اختصاصی
  یادبود 175 شهید غواص
  یادبود 175 شهید غواص